poniedziałek, 24 czerwca 2013

Kilka słów od Autorek.                          

    Witajcie!
Mam nadzieję, że nasze pisanie was nie zniechęci i będziecie razem z nami przeżywać przygody i miłości naszych bohaterów. Przepraszam, że tak powoli się rozkręcamy, ale to wszystko przez masę rzeczy związanych z zakończeniem roku (jak poprawka z chemii :-) ) i innymi problemami. Kolejny rozdział pojawi się w środę i na pewno będzie dłuższy. Postaramy się popracować i częściej coś wrzucać, ale niczego nie obiecujemy, bo sami dobrze wiecie jak to bywa w życiu. My postaramy się regularnie dodawać nowe rozdziały. Jak się czujecie z tym, że w już koniec roku? Jakie plany macie na wakacje? Piszcie w komentarzach o waszych planach na wakacje, zadawajcie pytania jeśli chcecie, Bardzo chętnie dowiemy się czegoś o was oraz co myślicie o naszym blogu. Pozdrawiam was gorąco!
                                                                              Rikka:-*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz