Wstęp
Hej!
Znajdujecie się na blogu,który powstanie przy współpracy dwóch przyjaciółek i z pragnienia napisania czegoś wspólnie( oraz z powodu nudy na lekcjach matematyki ;)
To może krótko się przedstawmy.
No więc-każda z nas ma swój pseudonim, którym będzie się tu posługiwać.Jedna z nas to Melly, a druga to Rikka (nie pytajcie skąd te pseudonimy...).Pierwsza z wymienionych interesuje się nauką przedmiotów ścisłych i języków obcych oraz grą na pianinie.Jest szczupłą brunetką średniego wzrostu,ma ciemnie włosy i brązowe oczy. Rikka interesuje się wszystkim co nie ma wspólnego ze szkołą,a zwłaszcza matematyką (chyba ,że mówimy o szkole muzycznej,do której zresztą uczęszcza).Uwielbia śpiewać, rozwijać się aktorsko i uczyć się gry na wielu instrumentach. Jest błękitnooką szatynką z przebijającymi się rudymi refleksami, również jest średniego wzrostu.
Postaramy się co tydzień wrzucać coś nowego( prawdopodobnie będzie to sobota lub niedziela)
Mamy nadzieję, że opowiadanie się Wam spodoba i, że nasze żałosne wypociny spodobają się choć paru czytelnikom.Piszcie w komentarzach czy wam się podoba i czy chcecie byśmy pisały dalej, jak również piszcie tam swoje uwagi oraz możecie wypominać nam błędy. Jeśli tylko pojawią się jakieś pytania, to postaramy się na nie odpowiedzieć.
Życzymy miłej lektury i pragniemy zachęcić Was, abyście czytali nas dalej i polecali blog znajomym.
Ściskamy Was mocno i trzymajcie się.
Melly & Rikka
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz